Učitelé

Kancelář

Zuzana Kadlčková
Kancelář

+420286852209

Ekonom školy

Ing. Romana Irlveková
Ekonom školy

+420286852209

Telefon 2: +420739054381

Ředitel

Mgr. Tomáš Hušek
Ředitel

+420777964592

Zástupce ředitele pro 1. stupeň

Mgr. Jana Drhová
Zástupce ředitele pro 1. stupeň, výchovný poradce

+420721319633

Třída: 3. A
Doplňková funkce: výchovný poradce

Zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. et Bc. Roman Möstl
Zástupce ředitele pro 2. stupeň

+420605462618

Zástupce ředitele

Bc. Veronika Fenclová
Zástupce ředitele

+420725776759

Třída: 9. B
Veronika Fenclová

Vedoucí školní družiny

Věra Pekárková
Vedoucí školní družiny

+420286855062

Telefon 2: +420734313816

Jídelna

Bc. Radka Boháčová
Jídelna

+420286 857 566

Speciální pedagog

Mgr. Iveta Formánková
Speciální pedagog

Mgr. Aneta Wojnarová
Speciální pedagog

Školní metodik prevence

Mgr. Pavlína Hrdličková
Školní metodik prevence, třídní učitel, výchovný poradce

Třída: 9. A
Doplňková funkce: třídní učitel, výchovný poradce
Pavlína Hrdličková

Třídní učitelé

Bc. Veronika Boussag
Třídní učitelé

Třída: 5. D
Mgr. Jana Březinová
Třídní učitelé

Třída: 1. B
Mgr. Kateřina Bundilová
Třídní učitelé

Třída: 2. C
Mgr. Anya Chalupová
Třídní učitelé

Třída: 8. B
Anya Chalupová
Klára Havrdová
Třídní učitelé

Třída: 3. C
Mgr. Petra Hazlbauerová
Třídní učitelé

Třída: 6. B
Mgr. Irena Honsová
Třídní učitelé

Třída: 4. A
Mgr. Lucie Kalčíková
Třídní učitelé

Třída: 3. D
Umístění: lucie.kalcikova
Konzultace: po předchozí domluvě čtvrtek, ale i jiný den
Mgr. Václava Kašková
Třídní učitelé

Třída: 6. A
Mgr. Bohumila Kohoutová
Třídní učitelé

Třída: 3. B
Mgr. Olga Konvalinková
Třídní učitelé

Třída: 5. B
Konzultace: úterý vždy od 14:00 do 14:45 hod
po předchozí domluvě
Mgr. Martin Korenčík
Třídní učitelé

Třída: 8. A
Umístění: Kabinet přírodopisu, 1. patro
Konzultace: čtvrtek 14:15 - 16:15 (po předchozí domluvě)
Martin Korenčík
Martina Loulová
Třídní učitelé

Třída: 2. B
Mgr. Gabriela Miltáková
Třídní učitelé

Třída: 2. A
Mgr. Marie Nováková
Třídní učitelé

Třída: 7. A
Mgr. Kateřina Novotná
Třídní učitelé

Třída: 1. D
Konzultace: po předchozí telefonické domluvě
ve čtvrtky odpoledne
Kateřina Novotná
Mgr. Jana Pavlíčková
Třídní učitelé

Třída: 1. A
Mgr. Věra Prokopová
Třídní učitelé

Třída: 5. A
PaedDr. Alena Raková
Třídní učitelé

Třída: 5. C
Mgr. Jarmila Rambousková
Třídní učitelé

Třída: 4. D
Umístění: jarmila.rambouskova
Konzultace: čtvrtek odpoledne po předchozí domluvě
Mgr. Marcela Schneiberková
Třídní učitelé

Třída: 1. C
Marcela Schneiberková
Mgr. Kateřina Škořepová
Třídní učitelé

Třída: 2. D
Konzultace: čtvrtky po předchozí domluvě
Kateřina Škořepová
Mgr. Petra Šmoková
Třídní učitelé

Třída: 4. C
Konzultace: po předchozí domluvě kdykoli
Mgr. Soňa Steklá
Třídní učitelé

Třída: 4. B
Mgr. Rastislav Švec
Třídní učitelé

Třída: 7. B
Rastislav Švec
Mgr. Zuzana Tesárková
Třídní učitelé

Třída: 9. B
Konzultace: Pro děti pátek 14:00 - 15:00.
Mgr. Kateřina Zindrová
Třídní učitelé

Netřídní učitelé

Mgr. Jan Gerhardt
Netřídní učitelé

Mgr. Tomáš Kubalík
Netřídní učitelé

Mgr. Adriana Mišurová
Netřídní učitelé

Iva Prior
Netřídní učitelé

Mgr. Jana Štrbáková
Netřídní učitelé

Mgr. Miroslav Švarc
Netřídní učitelé

Mgr. Lenka Turoňová
Netřídní učitelé

Asistenti pedagogů

Renata Jančarová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420734255946

Adéla Rambousková
Asistenti pedagogů, Netřídní učitelé
Rostislava Šiková
Asistenti pedagogů

Mgr. Alena Strnadová
Asistenti pedagogů
Kateřina Strnadová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420735174912

Mgr. Stanislava Svítilová
Asistenti pedagogů

Mgr. Jitka Svobodová
Asistenti pedagogů
Jaroslava Vacková
Asistenti pedagogů

Školní družina

Romana Bílková
Školní družina

Bc. Lenka Friedlová
Školní družina

+420734256733

Božena Horká
Školní družina

+420734255945

Eva Jiskrová
Školní družina

Karolína Knoppová
Školní družina

+420734259150

Jana Lejčková
Školní družina

+420734255944

Jitka Sajfrtová
Školní družina

+420734258027

Lenka Žůrková
Školní družina

+420734256747

Kalendář

Čtvrtek, 21.9., svátek má Matouš
září 2017
po út st čt so ne
28 29 30 31 1 2 3
4

Po - 4.9.2017

Zahájení školního roku 2017/18

5 6 7

Čt - 7.9.2017

Úvodní výjezd 7.B

(Ve škole, Web)

Seleška, Jablonné v Podještědí

8

Pá - 8.9.2017

Úvodní výjezd 7.B

(Ve škole, Web)

Seleška, Jablonné v Podještědí

9 10
11 12 13 14

Čt - 14.9.2017

Třídní schůzky 6.A, 6.B, 8.B

17:00 - 18:00 (Ve škole, Web)

15 16 17
18

Po - 18.9.2017

Adaptační kurzy 6.A, 8.B

(Ve škole, Web)

Hejnice, Liberecký kraj

Adaptační kurz 6.B

(Ve škole, Web)

19

Út - 19.9.2017

Adaptační kurzy 6.A, 8.B

(Ve škole, Web)

Hejnice, Liberecký kraj

Adaptační kurz 6.B

(Ve škole, Web)

20

St - 20.9.2017

Adaptační kurzy 6.A, 8.B

(Ve škole, Web)

Hejnice, Liberecký kraj

Adaptační kurz 6.B

(Ve škole, Web)

21

Čt - 21.9.2017

Třídní schůzky

(O škole, Web)

1. stupeň od 17:00

2. stupeň od 18:00

22 23 24
25 26 27 28

Čt - 28.9.2017

Státní svátek

29

Pá - 29.9.2017

Ředitelské volno

(Ve škole, Web)

30 1

Nejbližší akce školy

Čtvrtek 21.9.
Třídní schůzky
1. stupeň od 17:00 2. stupeň od 18:00

Čtvrtek 28.9.
Státní svátek

Pátek 29.9.
Ředitelské volno

Termíny prázdnin a svátků

4. 9. zahájení školního roku
28. 9. státní svátek
26. - 27. 10. podzimní prázdniny
17. 11. státní svátek
23. 12. - 2. 1. vánoční prázdniny
2. 2. pololetní prázdniny
12. - 16. 2. jarní prázdniny
29. 3. - 2. 4. velikonoční prázdniny
1. 5. státní svátek
8. 5.  státní svátek
29. 6. ukončení školního roku
2. 7. - 31. 8. hlavní prázdniny