Kontakty

Kancelář

Zuzana Kadlčková
Kancelář

+420286852209

Ekonom školy

Ing. Romana Irlveková
Ekonom školy

+420286852209

Telefon 2: +420739054381

Ředitel

Mgr. Tomáš Hušek
Ředitel

+420777964592

Zástupce ředitele pro 1. stupeň

Mgr. Jana Drhová
Zástupce ředitele pro 1. stupeň, výchovný poradce

+420721319633

Zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. Roman Möstl
Zástupce ředitele pro 2. stupeň

+420605462618

Zástupce ředitele

Bc. Veronika Fenclová
Zástupce ředitele, třídní učitel

+420725776759

Třída: 9. B
Doplňková funkce: třídní učitel
Veronika Fenclová

Vedoucí školní družiny

Věra Pekárková
Vedoucí školní družiny

+420286855062

Telefon 2: +420734313816

Jídelna

Bc. Radka Boháčová
Jídelna

+420286 857 566

Speciální pedagog

Mgr. Aneta Jiřinová
Speciální pedagog

Školní metodik prevence

Mgr. Pavlína Hrdličková
Školní metodik prevence, třídní učitel, výchovný poradce

Třída: 8. A
Doplňková funkce: třídní učitel, výchovný poradce
Pavlína Hrdličková

Třídní učitelé

Mgr. Jana Bělohlavá
Třídní učitelé

Třída: 1. A
Mgr. et Mgr. Marie Blažková
Třídní učitelé

Třída: 3. B
Bc. Veronika Boussag, dipl. um.
Třídní učitelé

Třída: 4. D
Mgr. Jana Březinová
Třídní učitelé

Třída: 3. C
Konzultace: Středa: 14.00 - 15.30 hod.
Mgr. Kateřina Bundilová
Třídní učitelé

Třída: 1. C
Mgr. Iveta Formánková
Třídní učitelé

Mgr. Lucie Kalčíková
Třídní učitelé

Třída: 2. D
Umístění: lucie.kalcikova
Konzultace: po předchozí domluvě čtvrtek, ale i jiný den
Mgr. Bohumila Kohoutová
Třídní učitelé

Třída: 4. B
Mgr. Martin Korenčík
Třídní učitelé

Třída: 7. A
Umístění: Kabinet přírodopisu, 1. patro
Konzultace: čtvrtek 14:15 - 16:15 (po předchozí domluvě)
Martin Korenčík
Mgr. Jitka Košatová
Třídní učitelé

Třída: 1. B
Umístění: Jitka.Kosatova
Jitka Košatová
Martina Loulová
Třídní učitelé

Třída: 5. B
Mgr. Gabriela Miltáková
Třídní učitelé

Třída: 2. B
Mgr. Renata Netrvalová
Třídní učitelé

Třída: 4. A
Mgr. Marie Nováková
Třídní učitelé

Třída: 6. A
Mgr. Jana Pavlíčková
Třídní učitelé

Třída: 3. A
Mgr. Věra Prokopová
Třídní učitelé

Třída: 9. A
PaedDr. Alena Raková
Třídní učitelé

Třída: 4. C
Mgr. Jarmila Rambousková
Třídní učitelé

Třída: 3. D
Umístění: jarmila.rambouskova
Konzultace: středa 14,00-16,00 hodin po předchozí domluvě
Mgr. Marcela Schneiberková
Třídní učitelé

Třída: 2. A
Marcela Schneiberková
Mgr. Kateřina Škořepová
Třídní učitelé

Třída: 1. D
Konzultace: čtvrtky po předchozí domluvě
Kateřina Škořepová
Mgr. Petra Šmoková
Třídní učitelé

Třída: 5. A
Konzultace: po předchozí domluvě kdykoli
Mgr. Jarmila Stejskalová
Třídní učitelé

Třída: 7. B
Mgr. Soňa Steklá
Třídní učitelé

Třída: 5. C
Mgr. Rastislav Švec
Třídní učitelé

Třída: 6. B
Rastislav Švec
Mgr. Zuzana Tesárková
Třídní učitelé

Třída: 8. B
Konzultace: Pro děti pátek 14:00 - 15:00.
Mgr. Dagmar Tomanová
Třídní učitelé

Třída: 2. C

Netřídní učitelé

Mgr. Anya Chalupová
Netřídní učitelé

Mgr. Petra Hazlbauerová
Netřídní učitelé

Mgr. Irena Honsová
Netřídní učitelé

Mgr. Tomáš Kubalík
Netřídní učitelé

Iva Prior
Netřídní učitelé

Mgr. Hana Suchá
Netřídní učitelé

Asistenti pedagogů

Klára Havrdová
Asistenti pedagogů, netřídní učitelé

Renata Jančarová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420734255946

Alena Strnadová
Asistenti pedagogů
Kateřina Strnadová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420735174912

Mgr. Stanislava Svítilová
Asistenti pedagogů

Školní družina

Romana Bílková
Školní družina

+420734259150

Lenka Friedlová
Školní družina

Božena Horká
Školní družina

+420734255945

Eva Jiskrová
Školní družina

+420734256733

Karolína Knoppová
Školní družina

+420734254244

Jana Lejčková
Školní družina

+420734255944

Jitka Sajfrtová
Školní družina

+420734258027

Rostislava Šiková
Školní družina

+420734256747

Kalendář

Pondělí, 26.6., svátek má Adriana
červen 2017
po út st čt so ne
29 30 31 1

Čt - 1.6.2017

Fotografování tříd

2.A, 2.B, 2.C

6. - 9. třídy

2

Pá - 2.6.2017

Fotografování tříd

1. stupeň

3 4
5

Po - 5.6.2017

Pololetní písemné práce

2. stupeň

6

Út - 6.6.2017

Sběr papíru

7

St - 7.6.2017

Sběr papíru

Pololetní písemné práce

2. stupeň

Schůzka s rodiči budoucích prvňáků a žáků přípravného ročníku

18:00 - 19:00

Pod pyramidou - 3. patro nová budova

8

Čt - 8.6.2017

Sběr papíru

Schůzka s rodiči žáků 6. tříd pro školní rok 2017/18

19:00 - 20:00

9

Pá - 9.6.2017

Sběr papíru

Pololetní písemné práce

2. stupeň

10 11
12

Po - 12.6.2017

Brigáda rodičů na školní zahradě

17:00 - 20:00

13

Út - 13.6.2017

Fotografování tříd

1. stupeň

Zápis do ŠD

15:30 - 18:00

Pro žáky budoucích prvních tříd a nultého ročníku

14

St - 14.6.2017

Zápis do ŠD

15:30 - 18:00

Pro žáky současných prvních tříd

15 16 17 18
19

Po - 19.6.2017

Expedice

Doksy

Projektové dny na 2. stupni

20

Út - 20.6.2017

Expedice

Doksy

Projektové dny na 2. stupni

Pasování prvňáčků na čtenáře

08:00 - 12:00

21

St - 21.6.2017

Expedice

Doksy

Projektové dny na 2. stupni

Pasování prvňáčků na čtenáře

08:00 - 12:00

Zápis do ŠD

15:30 - 18:00

Pro žáky současných druhých a třetích tříd

22

Čt - 22.6.2017

Expedice

Doksy

Projektové dny na 2. stupni

23

Pá - 23.6.2017

Expedice

Doksy

Projektové dny na 2. stupni

24 25
26 27 28

St - 28.6.2017

Prezentace expedice a diskotéka 9. ročníků

LD Kbely

29

Čt - 29.6.2017

Ukončení školního roku 2016/17

30

Pá - 30.6.2017

Ředitelské volno

1 2

Nejbližší akce školy

Středa 28.6.

Čtvrtek 29.6.
Ukončení školního roku 2016/17

Pátek 30.6.
Ředitelské volno

Termíny prázdnin a svátků

1. 9. zahájení školního roku
28. 9. státní svátek
26. - 27. 10. podzimní prázdniny
28. 10. státní svátek
17. 11. státní svátek
23. 12. - 2. 1. vánoční prázdniny
3. 2. pololetní prázdniny
6. - 10. 2. jarní prázdniny
13. - 14. 4. velikonoční prázdniny
17. 4. velikonoční pondělí
1. 5. státní svátek
8. 5.  státní svátek
30. 6. ukončení školního roku
1. 7. - 1. 9. hlavní prázdniny